Відновлення рульових тяг

Рульова тяга - це частина рульової системи автомобіля, яка пов'язує рульове колесо і колеса автомобіля, і дає змогу водієві керувати напрямком руху автомобіля.
Ремонт поперечної тяги
Поперечна тяга - це частина підвіски автомобіля, яка з'єднує колеса на одній осі і допомагає автомобілю утримувати стабільність на дорозі під час поворотів. Ремонт поперечної тяги може включати заміну пошкоджених або зношених деталей, таких як гумові частини, пильовики і кріпильні елементи. Цей процес необхідний, щоб зберегти безпеку на дорозі, поліпшити керованість і усунути небажані вібрації або шуми в підвісці автомобіля.
Ремонт поздовжньої рульової тяги
Поздовжня рульова тяга - це частина рульової системи автомобіля, яка передає обертання рульового колеса на рульову рейку. Ремонт поздовжньої рульової тяги може включати в себе заміну пошкоджених або зношених деталей, таких як наконечники, пильовики і сполучні шарніри. Цей процес необхідний, щоб забезпечити правильне керування автомобілем, усунути будь-які проблеми з рульовою системою, а також гарантувати безпеку на дорозі.

Реставрація рульових тяг

Реставрація рульових тяг - це процес відновлення пошкоджених або зношених компонентів системи рульового управління автомобіля. Для початку процесу реставрації необхідно провести огляд і діагностику стану тяг, щоб визначити ступінь їхнього пошкодження і необхідність заміни окремих елементів або повної реставрації.

Потім необхідно розібрати тяги і провести заміну пошкоджених або зношених деталей, таких як наконечники, сайлентблоки, пильовики тощо. Після заміни деталей проводиться збірка тяг відповідно до вимог виробника і змащування деталей мастилом, щоб забезпечити тривалий термін експлуатації рульових тяг.

На завершення, після реставрації необхідно провести тест-драйв автомобіля і перевірити роботу системи рульового управління на предмет можливих проблем і несправностей. В результаті реставрації рульових тяг автомобіль знову стане керованим і безпечним для експлуатації на дорозі.
залишити заявку
Заповніть і надішліть форму і наш менеджер відповість на будь-які запитання щодо послуги, яка цікавить!
Етапи роботи
Дізнайтеся, як відбуватиметься процес ремонту вашої запчастини.
Етапи роботи
ПРИЙОМ ВАЖЕЛЯ В РОБОТУ
Огляд деталі та уточнення всіх нюансів відновлення з клієнтом. Визначення термінів відновлення, способів доставки та оплати.

Вартість відновлення

Вартість відновлення деталей ходової частини автомобіля може залежати від різних чинників, як-от марка і модель авто, ступінь зносу і метод відновлення, який буде використовуватися.
Вартість
відновлення
 • ВІДНОВЛЕННЯ
  ШАРОВИХ ОПОР
  250-350 ГРН.
 • ВІДНОВЛЕННЯ
  РУЛЬОВИХ ТЯГ
  250-350 ГРН.
 • ВІДНОВЛЕННЯ
  СТІЙОК СТАБІЛІЗАТОРА
  150-250 ГРН.
 • ВІДНОВЛЕННЯ
  АЛЮМІНІЄВИХ
  ВАЖЕЛІВ
  500-700 ГРН.
 • ремонт ПОПЕРЕЧНИХ І НАПРЯМНИХ
  ВАЖЕЛІВ ПІДВІСКИ
  300-500 ГРН.
 • ВІДНОВЛЕННЯ ПРОМЕНЕВИХ ТЯГ ДЛЯ ВАНТАЖНИХ
  АВТОМОБІЛІВ ТА АВТОБУСІВ
  700-900 ГРН.

Працюємо з будь-яким авто

Надаємо послуги ремонту та реставрації: кульових опор, важелів підвіски, рульових тяг, наконечників для автомобілів будь-якої марки та моделі.
Працюємо з будь-яким авто

Наші переваги

Здійснюємо ремонт і відновлення кульових опор автомобіля на професійному обладнанні за перевіреними технологіями.
високотехнологічне мастило
Ми використовуємо спеціальне мастило з підвищеним коефіцієнтом тертя, що значно збільшує інтервали техобслуговування.
ВКЛАДИШ і кришка
підвищеної зносостійкості
Виготовляються з найкращих марок сталі й обробляються з мікронними допусками. Забезпечує довговічність і плавну роботу кульової опори.
Всебічні випробування
на безпеку
Випробування на безпеку гарантують, що кульова опора може витримати ті ж сили, що й оригінальні комплектуючі.
антикорозійний захист
Забезпечує більш ефективний і тривалий захист від корозії під впливом солей, бруду, води та інших речовин з корозійними властивостями.
заводська якість!

FAQ

Поширені запитання
Щоб визначити несправність рульових тяг, можна звернути увагу на такі ознаки, як вібрації керма під час руху, шуми і скрипи в підвісці, погіршення керованості автомобіля, нерівномірне зношування шин тощо. Також можна провести візуальний огляд рульових тяг на наявність пошкоджень або зносу деталей.
Реставрація рульових тяг для вантажних автомобілів і спецтехніки в Україні

Виконуємо реставрацію рульових тяг вантажних автомобілів і спецтехніки будь-яких марок. Роботи проводяться на сучасному токарно-фрезерному обладнанні висококваліфікованими фахівцями, що гарантує високу якість виконання відновлювальних робіт.