Ремонт і відновлення реактивної тяги

Реактивні тяги призначені для того, щоб відчувати величезні навантаження. Їздити з поломкою категорично не рекомендується. Тому якщо ви помітили проблему з реактивними тягами - краще не зволікати з вирішенням проблеми.
Ремонт реактивних тяг
Реактивна тяга - це одна з частин підвіски автомобіля, яка обмежує рухливість або передніх коліс, або заднього моста залежно від її місця встановлення. Зазвичай на автомобілі встановлено п'ять таких тяг. Залежно від місця встановлення розрізняють кілька видів реактивних тяг: передня поздовжня, задня поздовжня, задня поперечна і нестандартна.
Відновлення реактивних тяг
Ми спеціалізуємося на ремонті, відновленні та реставрації реактивних тяг автомобіля. Ця послуга є вкрай важливою для безпечної експлуатації вашого автомобіля. Реактивні тяги відповідають за повороти автомобіля і пов'язані з рульовою тягою, яка контролює напрямок руху автомобіля.

Якщо ви помітили, що вашим автомобілем стало важче керувати або звучать дивні шуми під час повороту, скоріш за все, це вказує на проблеми з реактивними тягами. В такому випадку, наші досвідчені фахівці готові допомогти вам з ремонтом реактивних тяг автомобіля.
Реставрація реактивних тяг
Ми пропонуємо не тільки ремонт, а й відновлення та реставрацію реактивних тяг. Якщо проблема не може бути вирішена ремонтом, ми можемо запропонувати заміну реактивної тяги. Наша команда професіоналів готова виконати роботу будь-якої складності, щоб ваш автомобіль знову став керованим і безпечним.
Записатися
Заповніть і надішліть форму і наш менеджер відповість на будь-які запитання щодо послуги, яка цікавить!
Етапи роботи
Дізнайтеся, як відбуватиметься процес ремонту вашої запчастини.
Етапи роботи
ПРИЙОМ ВАЖЕЛЯ В РОБОТУ
Огляд деталі та уточнення всіх нюансів відновлення з клієнтом. Визначення термінів відновлення, способів доставки та оплати.

Вартість відновлення

Вартість відновлення деталей ходової частини автомобіля може залежати від різних чинників, як-от марка і модель авто, ступінь зносу і метод відновлення, який буде використовуватися.
Вартість
відновлення
 • ВІДНОВЛЕННЯ
  ШАРОВИХ ОПОР
  250-350 ГРН.
 • ВІДНОВЛЕННЯ
  РУЛЬОВИХ ТЯГ
  250-350 ГРН.
 • ВІДНОВЛЕННЯ
  СТІЙОК СТАБІЛІЗАТОРА
  150-250 ГРН.
 • ВІДНОВЛЕННЯ
  АЛЮМІНІЄВИХ
  ВАЖЕЛІВ
  500-700 ГРН.
 • ремонт ПОПЕРЕЧНИХ І НАПРЯМНИХ
  ВАЖЕЛІВ ПІДВІСКИ
  300-500 ГРН.
 • ВІДНОВЛЕННЯ ПРОМЕНЕВИХ ТЯГ ДЛЯ ВАНТАЖНИХ
  АВТОМОБІЛІВ ТА АВТОБУСІВ
  700-900 ГРН.

Працюємо з авто всіх марок

Надаємо послуги ремонту та реставрації: кульових опор, важелів підвіски, рульових тяг, наконечників для автомобілів будь-якої марки та моделі.
Працюємо з будь-яким авто

FAQ

Поширені запитання
Несправність реактивних тяг може проявлятися в шумах під час поворотів, нестійкості автомобіля на дорозі, нерівномірному зносі шин, а також у вібраціях під час руху на великих швидкостях.
Послуги ремонту реактивних тяг в Україні

Незалежно від того, де ви перебуваєте (Одеса, Київ, Харків, Дніпро, Львів), ми готові надати якісний сервіс з відновлення та ремонту реактивних тяг. Після ремонту або відновлення ми ретельно перевіряємо запчастини, щоб бути впевненими в їхній якості та надійності.

Звернувшись до нас, ви можете бути впевнені в надійності та безпеці вашого автомобіля на дорозі.